Zbigniew Rogalski
DAYDREAMING

nowe obrazy
7.01.-25.01
>>>

HAPPY NEW EAR!
sztuka Johna Cage'a

wykład/spotkanie/pokaz
Jerzy Luty

13.01. >>>

TO CONTINUE
EVERYWHERE WE GO
Jim McAninch & Roland Schefferski
dokumenty i ślady artystycznego dialogu
projekt
z udziałem:
Marii Loreny Montenegro Ormozy de Bakalarz, Miry Boczniowicz i Andrzeja Urbańskiego, Andrzeja Jarodzkiego, Pawła Jarodzkiego, Dominika Podsiadłego, Barbary i Jerzego Starzyńskich

28.01 - 11.02. >>>

TURNER PRIZE 2004
prezentacja/pokaz
4.02 i 15.02
>>>

CZESKI FILM EKSPERYMENTALNY
Vit Pancir & Martin Blazicek

pokaz i spotkanie autorskie
11.02
>>>

Joanna Nowek
CARAVAGGIO

wystawa
18 .02-1.03 >>>

Bruce Nauman
prezentacja/pokaz
1.03. >>>

Romuald Kutera
SYRENY
wystawa/pokaz filmu
8.03-18.03.
>>>

Violetta i Piotr Krajewscy
VIDEOFORMACJA
pokaz filmu/spotkanie z autorami
11.03.
>>>

MISTRZOWIE POLSKIEJ ANIMACJI
Witold Giersz
spotkanie z autorem/pokaz filmów/
prezentacja techniki animacji
16.03.
>>>

Marcin Harlender
PRZED KOLOREM

wystawa/pogadanka o sztuce
22 .03- 1.04
>>>

Fela Anikulapo Kuti
prezentacja/pokaz Stavrosa Marcina Saroulakisa
31.03
>>>

Polestar
performance
1.04

Zdzisław Nitka
COOL

wystawa
5 - 19.04
. >>>

Filmy studentów z Pracowni Animacji
prof. J.Kuci /ASP Kraków/

pokaz
12.04
.i 14.04 >>>

Małgorzata Kazimierczak
PRZESTRZEŃ SZAŁASÓW
MANDALICZNYCH

instalacja
22 - 23.04
. >>>

Anna Imiela, Dominika Mróz
MATKI, CÓRKI i KOCHANKI

fotografie
26.04 - 9.05
. >>>

Zoran Naskovski
DEATH IN DALLAS

instalacja video
WRO MEDIA ART BIENNALE 2005

11 - 13.05.
. >>>

Piotr Skiba
MAŁE BIAŁE W DUŻYM CZARNYM

malarstwo
16 - 20.05
. >>>

ILLUMINATIONS
przegląd filmów o wspólczesnej
sztuce brytyjskiej

19 - 20.05
. >>>

Karolina Maria Wiśniewska
MEDYTUJĘ CHAOS
Dlaczego budząc się rano rozbijam szklankę z herbatą a zapalając papierosa wzniecam pożar

instalacja/grafika/video/noiz
24 - 30.05
. >>>

Agnieszka Prusak
W.I.T.C.H.

kolaże/malarstwo
31.05 - 3.06
. >>>

VIDEO SUISSE/
SZWAJCARSKA SZTUKA VIDEO

przegląd
2-3.06.
>>>

Hania Kosewicz
COŚ-MI-TU LIPĄ PACHNIE

wystawa
7 - 21.06.
. >>>

Frederick Moser
Philippe Schwinger

REVIVAL PARADISE
pokaz filmu
10.06
. >>>

Agnieszka Jarząb
SIOSTRY Z DOMU JARZĄB
kolaże/filmy animowane
24.06 - 12.07.
>>>

Jan Mioduszewski
FABRYKA MEBLI -
OSTATECZNE POŻEGNANIE
Z MEBLOŚCIANKĄ

malarstwo/obiekty/fotografia/
performance
15.07 - 29.07.
>>>

Rachel Wasilejko
THE ADVENTURES OF
SHAT GIRL

comics
9.09. - 23.09.
>>>

DZIECIĘCA WYTWÓRNIA
FILMOWA

pokaz filmów/inauguracja warsztatów
21.09.
>>>

Przemysław Sanecki
440 Hz = NIEBIESKI
video/serigrafie/instalacja
27.09 - 4.10.
>>>

SZTUKA W AKCJI
Wojtek Bąkowski
performance
7.10.
>>>

MISTRZOWIE POLSKIEJ ANIMACJI
prof. Jerzy Kucia
spotkanie/wykład/pokaz filmów
11.10.
>>>

Piotr Szota
PORĘCZNY ATLAS WYSP
POWSZEDNICH

malarstwo
14 - 27.10.
>>>

ENTROPIA ARTMAGAZYN
promo/pokazy/zdarzenia
18.10.
>>>

SZTUKA KONTEKSTUALNA
Jan Świdziński, Anna Kutera,
Romuald Kutera, Lech Mrożek

spotkanie/performance/prezentacje/
artystyczny dialog
28.10.
>>>

Małgorzata Stępień
GALANTERIA

malarstwo
4.11. - 17.11.
>>>

SZTUKA W AKCJI
SĘDZIA GŁÓWNY
Aleksandra Kubiak
Karolina Wiktor
performance
18.11.
>>>

Agnieszka Migdałek
Moduł6/Użytkownicy

malarstwo
22.11. - 1.12.
. >>>

WROCLAW INDUSTRIAL
FESTIVAL

Marcin Wiktorski
HAUTE SILESIE

fotografia
Przemysław Nowak
MOBILSCOPE
obiekt

2 - 5.12
. >>>

Piotr Dumała
AUTOKRAJOBRAZ

rysunki
9.12 - 30.12.
>>>

Stavros Saroulakis
przedstawia historię
grupy CAN

wykład/prezentacja filmowych materiałów archiwalnych
29 .12.
>>>