Nadprzestrzeń Niegazowana
Wizualno-dźwiękowe sample & przetworzenia


' Nadprzestrzeń' nie jest jakąś innowacją ani eksperymentem, to raczej próba dystrybucji różnorodnych projektów, próba formatowania myśli i notacji związanych z kulturą i sztuką współczesną.
W ramach prezentacji 'Nadprzestrzeni', w wersji niegazowanej,
zostaną zaprezentowane:
internetowe animacje Jimpunka,
dwie prace video Jespera Jamesa Alvaera,
projekty okładek muzycznych Graficznych Programistów, plakaty-rebusy inspirowane prozą Williama Burroughsa, a także parę muzycznych wydawnictw CDRowych.
Uzupełnieniem prezentacji będzie koncert muzyki elektronicznej autorstwa Wolframa.

"Nasza aktywność jest przejawem kultury Nagrywania, Odzysku i Konfiguracji, Odtwarzania, Podglądu, Logowania, Konwersji, Narzędzi-Kluczy, Przewijania Obrazów i Tekstów.(...)
' Nadprzestrzeń' szczególny nacisk kładzie na prezentację prac, które eksplorują wszelkiego typu życiowe aktywności, a także stara się promować realizacje, które konfrontują ze sobą różne światy i różne poziomy świadomości.(...)
Nasza Pluralistyczna Percepcja może być przyciągnięta zarówno przez teorię pieniądza w czasie, jak i przez szumy komunikacyjne, podprogowe przekazy, gry segregacji, filmy do nieistniejących ścieżek dźwiękowych."
Zapraszamy: http://www.nadprzestrzen.prv.pl


Uczestnicy prezentacji:

Wolfram /Dominik Kowalczyk/

W solowej działalności pod aliasem Wolfram gra muzykę elektroniczną oscylującą pomiędzy stylistyką ambient i noise,
pozwalając sobie czasem na eskapady w stronę purnonsensowej plądrofonii lub nietanecznych rytmów i pulsacji. Jeden z założycieli magazynu internetowego NEUROBOT, którego autorzy od 1998 działają również jako trio o tej samej nazwie grające elektroniczną muzykę improwizowaną. Bliski współpracownik Polycephala - CDRowego labelu wydającego współczesną polską muzykę (nie tylko elektroniczną).
http://neurobot.art.pl http://www.salvia.pl

Cylinder /Marcin Kuligowski/
Keywords: Goerlitz / Zgorzelec /Wrocław, dźwięk /obraz/ fikcja, abrakatedra / deadbeatles - wirklich/

Waldemar Pranckiewicz

Zajmuje się różnymi projektami artystycznymi: tworzy obiekty, artystyczne kolekcje, internetowe publikacje, realizuje akcje i performance. Jego prace poruszają między innymi zagadnienia związane z tożsamością, komunikacją i percepcją.
http://free.art.pl/czas

Nadprzestrzeń Niegazowana
ma unikalny smak, doskonale Cię orzeźwia i gasi pragnienie.
Idealna dla pokolenia REC [recording-recycling : nagrywanie-przetwarzanie]

<<<