Lorna Moore
LIFE IS FOR LIVING
10.01-29.01.
>>>

przegląd filmów
JANA SVANKMAJERA
16.01. i 18.01.


Andrzej Jarodzki
FANDANGO
6.02-21.02.
>>>

DZIECIĘCA WYTWÓRNIA FILMOWA
warsztaty filmu animowanego
prowadzenie
Alicja Jodko i Anna Płotnicka
13-15.02.
>>>

RENE MAGRITTE
pokaz filmu
20.02. i 21.02
>>>

KWIAT JEDNEJ MOCY
wystawa grupowa
23.02-6.03.
>>>
Paweł Jarodzki -aukcja dzieł sztuki
6.03.

Jacek Zachodny
E-MISJA

9.03-28.03.
>>>

MAX ERNST
pokaz filmu
15.03 i 20.03.

Anna Płotnicka
ŻYWE HISTORIE c.d.
spotkanie-pokaz-performance
30.03.
>>>

Jakub Bąkowski
PTAK1, PTAK2, PTAK3, PTAK4, PTAK5
instalacja video
3-6.04.
>>>

Marcin Harlender
NEOPALEOLIT
- o wybranych aspektach
funkcjonowania sztuki
- p o g a d a n k a  w i e l k o p o s t n a

WYLĘGARNIA ŚWIATÓW
- d z i a ł a n i e
10.04.-13.04.
>>>

Oliwia Szczuka
Waldemar Pranckiewicz
POCZUJ ENERGIĘ SWOJEGO CIAŁA
działanie
17.04.
>>>

A.Błachut, H.Mochalska,
S.Pańczyk, K.Rodanowicz
MOMENT SOKOWY
wystawa fotografii artystycznej
20.04.-7.05.
>>>

Paul Star
UTWÓR NA 8 TABLICZEK EWAKUACYJNYCH
p e r f o r m a n c e
9.09. >>>

Błażej Dzieduszycki i Artur Szczepaniak
NIE MAM CZASU NA TRACENIE CZASU
pokaz filmu
16.06.
>>>

pokaz filmów
ANDY WARHOLA
29-30.05.
>>>

Barbara Gębczak
JESTEM MODNA
11-30.05.
>>>

NASZ ŚWIAT
wystawa prac dzieci
z Przedszkola 111 we Wrocławiu
1.06-6.06.
>>>

AGD echolokator
koncert, pokazy filmów
7.06.
>>>

Antek Wajda
WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH
i PODRASOWANYCH
12.06-26.06.
>>>

Tomasz Dubielewicz
MĘŻCZYŹNI
litografie+ animacje w formacie FLASH
28.06-13.07.
>>>

Agnieszka Prusak
JEST SŁODKO
17.07.-31.07.
>>>

Mira Boczniowicz
BYŁO PRZEDTEM, BĘDZIE POTEM
-kolorowych snów
10.08.-28.08.
>>>

Jacek Cieżkowicz
SZTUKA LUDU HO
oraz wystawa fotogramów
"Zelandia Nowa"
30.08-12.09.
>>>

Ola Chmielewska
I TY MASZ W SERCU JELENIA
14.09-28.09.
>>>

Agnieszka Wolny
JUST MARRIED
performance
20.09.
>>>

Jacek Nalewajek
TYLKO OCZAMI
2.10-15.10.
>>>

SZTUKA JOHNA CAGE'A
pokazy filmów
9-10.10.
>>>

DIGITAL PROGRESSION
pokaz/akcja
16.10.
>>>

BIENNALE W WENECJI 2001
wykład Grzegorza Borkowskiego
pokaz filmu Pawła Bołtryka
23.10.
>>>

 


ORWAT W ENTROPII
19.10 - 6.11.
>>>

STREAMS OF CONSCIOUSNESS
STRUMIENIE ŚWIADOMOŚCI
-amerykańska animacja niezależna
6.11.
>>>

Monika Grzesiewska
THE BEST OF MEN
9-22.11.
>>>

ANIMACJA PO LENICY:co dalej?
wykład Marcina Giżyckiego
i pokaz filmów
20.11.
>>>

Bartosz Milewski
WIZYTA W KRAJU OJCZYSTYM
wiersze-obrazy-dźwięki
30.11.
>>>

ZRÓBMY SOBIE PREZENT
aukcja dzieł sztuki-prezentów świątecznych
5.12.
>>>

Krzysztof Skarbek
WSPÓŁCZESNA SŁONECZNA PIERWOTNOŚĆ
26.11-12.12.
>>>

filmy
Jana Lenicy
/Labirynt, Ubu król/
11.12.

Lidia Zielińska
FILMY DLA UCHA II
nowości z pogranicza muzyki elektronicznej,
konkretnej i słuchowiskowej
17.12.
>>>

Anna Cygańczyk
FOTOOBRAZY
14.12-4.01.02
>>>